Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jerzyska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułtuska

Wyszków(Jerzyska + 16 km)

879 000 zł70 m² 12 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku przy ul. Pułtuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Tłuszcz(Jerzyska + 24 km)

930 000 zł209 m² 4 449,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 209m , z czego 110m stanowi powierzchnię mieszkalną, położona na działce o powierzchni 665m w Tłuszczu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łosiewice

Łosiewice(Jerzyska + 3 km)

260 000 zł8 500 m² 30,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,8466 ha w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Lokalizacja: działka jest zlokalizowana w gminie Łochów, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiejska

Sadowne(Jerzyska + 13 km)

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży : Działki budowlane w miejscowości Sadowne (pow. Węgrowski) przy ul. Wiejskiej Działki nr 14/3, 14/4 , 14/5. Wymiary: powierzchnia 1000 m2 długość 44m szerokość 23m Media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Grzybowa

Puste Łąki(Jerzyska + 8 km)

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:898 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domku rekreacyjnego, położonego w miejscowości Puste Łąki, gmina Wyszków, na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 898 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Nowy Jadów

Nowy Jadów(Jerzyska + 11 km)

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki pod zabudowę produkcyjno-usługową 0 powierzchni od 1500 mz możliwością większej powierzchni do 8000 m2. Zakup o dowolnej powierzchni Teren położony jest przy oświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sulejów

Sulejów(Jerzyska + 18 km)

110 000 zł1 700 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową we wsi Sulejów o powierzchni 1700 m2. Działka położona jest na wsi w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Stare Bosewo(Jerzyska + 24 km)

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 1259 m przy utwardzonej drodze gminnej. Teren jest płaski, niezagospodarowany i nieogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. 3 Maja

Stoczek(Jerzyska + 15 km)

180 000 zł1 972 m² 91,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka budowlana przy ul. 3 maja w Stoczku (pow. Węgrowski) Idealna działka do zabudowy jednorodzinnej. Działka nr 529/6 powierzchnia - 1972m2 szerokość - 50m długość - 40m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spokojna

Tłuszcz(Jerzyska + 24 km)

899 000 zł275 m² 3 269,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m położony na działce 655 m w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jerzyska

Jerzyska,mazowieckie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom Z bali 81M Dom do odbioru w lato 2025 Na sprzedaż urokliwy dom z bali o powierzchni 81,2 m , położony w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jerzyska

Jerzyska,mazowieckie

390 000 zł81 m² 4 802,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam piękny dom z bala o powierzchni 81,2 m2 + ogromny taras o powierzchni 51 m2 z zamontowaną balią, umożliwiającą relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Dom wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jerzyska

Jerzyska,mazowieckie

33 000 zł900 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w Jerzyskach - gmina Łochów. Działka zlokalizowana jest w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym, w cichej okolicy na terenie ogródków letniskowych. Kształt.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij